всі категорії

Новини

Ти тут : Головна> Новини

Медичний автомобіль, чого вони хочуть — Luanchuan

Час: 2023-04-03 Переглядів: 18

За останні кілька років все більше і більше мобільних медичних транспортних засобів було переміщено від ORICH Medical Device в міста, села, шахти та кордони ... Придбані клієнти стали більш різноманітними, наприклад комісії з питань охорони здоров'я та планування сім'ї, лікарні, центри фізичного огляду, відділи загального матеріально-технічного забезпечення, Червоний Хрест і підприємства..., які мають різні потреби та різні місії. Ціну медичних транспортних засобів знають лише ті люди, яким потрібні.

У травні 2017 року округ Луаньчуань інвестував ще 2 мільйони юанів і доручив Народній лікарні Луаньчуані та Лікарні традиційної медицини Луаньчуаня спільне придбання двох багатофункціональних транспортних засобів для медичного огляду від ORICH Medical Device за принципом відбору найкращих із найкращих.

20190403090809_839

Повіт Луаньчуань

У Луаньчуані багато гір, а землі менше. «Хлопці з гори гуляють, дівчата з гори виходять заміж, а старих на горі ловлять» - це правдивий опис життя в Луаньчуані. Тут медичне обслуговування заблоковано через важкі гірські дороги. Особливо тим старійшинам порожнього гнізда важко отримати своєчасне лікування у разі надзвичайної ситуації. Тому профілактичне лікування є особливо важливим. І тільки раннє виявлення та рання діагностика можуть вчасно лікувати та швидко одужати

У 2017 році уряд Луаньчуаня запровадив точний проект подолання бідності та медичних пільг, щоб забезпечити безкоштовні медичні огляди для людей похилого віку старше 60 років і бідних селян. Гора для них — це перешкода, яку треба подолати.

Як т перенести центр медогляду в гори?

Мобільний медичний автомобіль – це відповідь.

ORICH Medical Device є професійним виробником мобільних медичних транспортних засобів і медичного радіоактивного діагностичного обладнання та єдиною компанією в Китаї, яка досягає високосистемного синхронного виробництва в галузі радіації та мобільного медичного лікування. Крім того, вона володіє повним мобільним госпіталем. Ми повністю усвідомлюємо, що «налаштування» є душею мобільних медичних автомобілів. У ORICH Medical Device немає двох абсолютно однакових мобільних медичних транспортних засобів. Наші послуги починаються з першого консультаційного дзвінка.

20190403090843_926

На основі цього плану в транспортному засобі можна одночасно виконати 16 планових обстежень, таких як рентгенівський знімок, аналіз крові, УЗД В, електрокардіограма тощо.

Крім того, виходячи з фактичних потреб проекту медичного забезпечення Луаньчуань, ми надаємо наступні професійні системи для медичного автомобіля Луаньчуань:

Захисне приміщення в професійній радіаційній зоні

Зважаючи на стислі терміни та важкий проект медичного забезпечення, вживаються заходи захисту медичного персоналу. Інтегрована конструкція сталевого скелета та каркаса корпусу прийнята для зони випромінювання, щоб ефективно запобігати випромінюванню променів.

Система оптимізації внутрішнього середовища

Під час проекту надання медичних послуг у Луанчуані, зважаючи на велику кількість літніх медичних експертів, медичні транспортні засоби обладнані системою оптимізації внутрішнього середовища для ефективного очищення, стерилізації, осушення, охолодження або підігріву повітря та забезпечення свіжого повітря в транспортного засобу в умовах великого потоку людей.

Інтелектуальна самоадаптивна система високовольтного живлення

З огляду на складні та суворі умови електропостачання у віддалених районах, транспортні засоби оснащені інтелектуальною самоадаптивною системою електроживлення високої напруги, яка не тільки сумісна з промисловою електростанцією 380 В і цивільною електростанцією 220 В, але також гарантує, що медичні пристрої на медичних транспортних засобах можуть добре працювати за несприятливих умов, таких як надвисокі, наднизькі та нестабільні умови.

Intelligentvideocloud платформа

Різноманітні медичні хмарні сервіси, такі як хмарна діагностика, хмарне кіно, хмарне сховище, хмарне бронювання та хмарні консультації тощо, надаються для встановлення екологічних зв’язків між пацієнтами, лікарнями та експертами.

У липні 2017 року було офіційно доставлено спеціальні транспортні засоби для медичного обстеження Luanchuan.

20190403090939_723

Церемонія передачі медичного автомобіля між Luanchuan і ORICH Medical Device

20190403091009_882

На церемонії передачі були присутні пан Ні, директор Комісії з охорони здоров’я та планування сім’ї, пан Лі, президент народної лікарні Луаньчуань, і пан Дін, президент традиційної лікарні Луаньчуань

20190403091034_647

Внутрішня функціональна зона багатофункціонального оглядового автомобіля ORICH

Luanchuan інвестував 10.3 мільйона юанів, щоб забезпечити безкоштовне медичне обстеження для понад 50,000 60 людей похилого віку старше 40,000 років і бідних селян. Дві медичні машини використовуються для проведення безкоштовних медичних оглядів понад XNUMX XNUMX людей похилого віку, що отримує хорошу оцінку з усіх кіл. Інформаційне агентство Xinhua ексклюзивно повідомило про це на першій сторінці свого Xinhua Daily Telegraph.

20190403091116_763

Звіт на першій сторінці інформаційного агентства Сіньхуа

Безкоштовний медичний автомобіль заїжджає до маленького села

20190403091228_162

Медичний автомобіль ORICH у селі Хуанбай, місто Мяоцзи, округ Луаньчуань

20190403091250_411

Рентгенологічне дослідження на санітарному автомобілі

20190403091321_383

УЗД на санітарному автомобілі

20190403091350_729

ЕКГ дослідження на санітарному автомобілі

20190403091427_849

Вимірювання артеріального тиску жителям села

20190403091449_608

Експертиза крові у селян
Зверніться до кількості національних медичних закладів та закладів охорони здоров’я на кінець травня 2017 року, опублікованих Центром статистичної інформації Національної комісії з охорони здоров’я та планування сім’ї, на кінець травня 2017 року кількість медичних закладів та закладів охорони здоров’я по всій країні досягла 988,000 XNUMX . Однак у деяких віддалених районах медичні послуги все ще незручні. Держава вкладає значні кошти в закупівлю медичного обладнання. У багатьох регіонах лікарні окружного рівня були оснащені різноманітними високоякісними медичними приладами, такими як КТ, ЯМР та МБІ. Однак через кілька складних факторів, таких як трафік, багато людей на первинній ланці не мають доступу до медичних послуг. Медичні установи на всіх рівнях потребують хорошого способу вирішення проблеми мобільності медичних апаратних ресурсів, тому мобільні медичні транспортні засоби – це те, що вони хочуть.
Основна цінність медичних послуг полягає не в тому, що КТ має 128 рядків або ЯМР — 3Т, але медична допомога на вашому боці, коли вона вам потрібна.
ORICH Medical Device готова співпрацювати з іншими медичними установами, щоб довезти медичний автомобіль ORICH до будь-якого куточка, де це необхідно.